Alex Atelier - Salon Fryzjerski Bielsko Biała


Salon Fryzjerski Alex Atelier założyłam w 2005 roku. Jest on spełnieniem moich marzeń o miejscu, które byłoby przyjazne dla Klienta i oferowało usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie z wykorzystaniem doskonałej jakości produktów.

We własnym salonie wdrażam doświadczenie, które udało mi się zdobyć w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich z Bielska-Białej. Na bieżąco śledzę również pojawiające się branżowe trendy. Moim celem jest bowiem to, aby Klientki wyglądały pięknie i stylowo. Zawód fryzjera traktuję nie tylko jako typowe rzemiosło. Dla mnie włosy stanowią materiał, z którego mogę stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Artystyczne podejście pozwala mi tworzyć fryzury, które wyróżniają się na tle konkurencji.


Klientki cenią mnie za swój własny styl. Owocem tego trudu jest również współpraca z wieloma czasopismami. Corocznie biorę czynny udział w Targach Poznańskich - w 2010 roku udało mi się zdobyć Złoty Glob.


Alex Atelier cały czas się rozwija. Klientki cenią markę za wysoką jakość usług.


Doskonale jednak wiem o tym, że branża fryzjerska jest bardzo wymagająca. Dlatego nie spoczywam na laurach – cały czas inwestuję w nowy sprzęt, poszukuję najlepszych kosmetyków oraz śledzę pojawiające się nowe trendy we fryzjerstwie. W Atelier stosuję specjalistyczny masaż głowy, który pozwala zredukować stres moich Klientek. Masaż wykonywany jest z wykorzystaniem ekskluzywnych olejków eterycznych i balsamów marki Joico oraz Paul Mitchell. Zabieg ten pozwala się zrelaksować i doskonale wpływa na kondycję skóry głowy oraz włosów.Serdecznie zapraszam na wizytę w salonie.

Atelier zapewnia Klientom bezpłatny parking oraz darmowy dostęp do Internetu.