Wyjątkowy dzień
Dzień ślubu to czas, który kobieta pragnie zapamiętać do końca życia. O dniu tym śnimy i marzymy. Każda pani chce, by dzień ten przepełniony był miłością i radością, a także by jego oprawa zachwyciła każdego. W tej wyjątkowej chwili każda z nas chce wyglądać olśniewająco i niepowtarzalnie. To właśnie ślub jest okazją do tego, by zabłysnąć i chociaż na chwilę stać się księżniczką. W tym dniu nie ma miejsca na błędy ani w organizacji, ani w wyglądzie. Panna młoda przyciąga wzrok każdego, dlatego jej stylizacja musi być doskonała.

Jako osoba współpracująca na co dzień z wieloma przyszłymi pannami młodymi, doskonale wiem, co i Ty czujesz. Niepokój, strach, ale również ekscytacja. Nie mogę Ci pomóc rozwiązać wszystkich problemów związanych ze ślubem, ale z pewnością mogę Ci pomóc poczuć się pięknie tego dnia. 

Zajmuję się profesjonalnym układaniem fryzur okolicznościowych. Moja praca to także moja pasja, dlatego możesz być pewna, że zaproponuję Ci odpowiednio dobraną do Twojego typu urody i stylu fryzurę ślubną. Szczególną wagę przykładam do samopoczucia przyszłej panny młodej, dlatego każda propozycja fryzury poprzedzona jest mini wywiadem, który pomaga mi sprecyzować Twoje oczekiwania i potrzeby. Jeśli fryzura ślubna jest Twoim problemem i masz co do niej jakiekolwiek wątpliwości, pomogę Ci je rozwiać.

Oprócz samego upięcia ślubnego mogę zaproponować Ci także profesjonalne strzyżenie oraz koloryzację, a także przedłużanie włosów. Odpowiednia koloryzacja włosów i strzyżenie sprawią, że również w dniu poprawin oraz w podróży poślubnej będziesz mogła się cieszyć modną i stylową fryzurą.Potrzebny Ci profesjonalny fryzjer bielsko – skorzystaj z mojej oferty.


Kreacja wizerunku

Jak wiadomo ślubny wizage to nie tylko włosy. Wiele przyszłych panien młodych nie wie jak dobrać suknię ślubną do figury, jakie dodatki do tego dobrać, jaki makijaż. Być może i Ty masz takie rozterki. Faktycznie w gąszczu proponowanych stylizacji ślubnych można się zgubić. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientek doradzam także w zakresie całościowej stylizacji ślubnej. 

Dzięki jednorodnej stylizacji będziesz miała pewność, że w tym wyjątkowym dniu wszystko "zagra", a Ty zachwycisz zgromadzonych gości i pana młodego. Kompleksowa oprawa obejmuje dobór koloru włosów, dobór odpowiedniej fryzury, pomoc przy wyborze sukni, dodatków, dobór florystyki.

Próbna fryzura

To co pięknie wygląda na zdjęciu nie zawsze sprawdzi się w praktyce. Fryzura oraz upięcie ślubne powinno zostać dobrane m.in. do kształtu twarzy, makijażu, koloru i długości włosów, stylistyki sukni i oprawy ślubu oraz indywidualnych upodobań panny młodej. Staram się zadbać o każdy wspomniany aspekt, dlatego proponuję Ci indywidualnie dopasowane upięcie ślubne.Na kilka tygodni przed Twoim wielkim dniem umówimy się na spotkanie podczas którego wykonam fryzurę próbną. Jeśli jakikolwiek element uczesania nie będzie Ci odpowiadał, będzie jeszcze czas na jego dopracowanie. Wszystko po to, byś w dniu swojego ślubu wyglądała cudownie.

Jeśli chcesz, by Twoja Mama, Siostra, Druhna, Przyjaciółka również cieszyły się idealnie dobraną fryzurą – chętnie zaproponuję im swoje usługi.

Fryzura właściwa

W dniu ślubu spotykamy się o ustalonej porze. W tym dniu zaoferować Ci mogę nie tylko wyjątkową fryzurę, ale także chwilę przedślubnego relaksu przy filiżance kawy. Na wykonanie upięcia potrzebuję ok. 1,5 godziny. Tego dnia zarezerwuję także czas dla Twoich najbliższych Pań.

Profesjonalizm

Tworzeniem fryzur okolicznościowych zajmuję się od wielu lat. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które pomagają mi rozwijać się w tym temacie. Wciąż poszerzam swoją wiedzę, by zawsze być na bieżąco z modą ślubną. Jestem laureatką wielu branżowych nagród i wyróżnień.

Współpracuję także z wydawnictwem Infopolis, dla którego przygotowuję kompleksowe stylizacje ślubne do zdjęć. 

Pracuję wyłącznie na kosmetykach znanych i cenionych marek, takich jak Joico, Paul Mitchel Kemon. Kosmetyki te sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Gwarantuję Ci najwyższą jakość usług.

Kompleksowa obsługa

Na idealny wizerunek panny młodej składa się wiele elementów. Już na kilka tygodni przed ślubem warto zadbać o dłonie, stopy, skórę twarzy, ramion czy dekoltu. W ramach kompleksowej obsługi mogę zaoferować Ci pakiet usług kosmetyczno-pielęgnacyjnych, które zapewnią Ci piękny wygląd w dniu ślubu. Proponuję m.in.:Profesjonalnie wykonane i piękne paznokcie Bielsko sprawią, że Twoje dłonie nabiorą nowego blasku.


PAKIETY ŚLUBNE


Pakiet biały: Próbny makijaż, próbna fryzura, ślubny makijaż, ślubna fryzura


Pakiet srebrny: Makijaż próbny, fryzura próbna, makijaż ,fryzura ślubna, henna komplet,


Pakiet złoty: Makijaż próbny, fryzura próbna, makijaż ślubny, fryzura ślubna, henna komplet,


Rezerwacja

Jako przyszła panna młoda z pewnością dużo wcześniej chcesz mieć wszystko "dopięte na ostatni guzik". Dlatego zadzwoń pod numer 509 144 573, by zarezerwować nasze  usługi. Ustalimy dogodny termin spotkania, zakres prac, a także cenę.Wpłata zadatku gwarantuje Ci rezerwację terminu i godziny.Serdecznie zapraszamy. Aleksandra Borowy.